گرانترین باغ ویلا در شهریار 1398/09/27

اگر می خواهید زندگی لوکس و زیبای پادشاه مانندی را ببینید، لازم نیست حتما به خارج کشور سفر کنید و در خیابان های پاریس یا لس آنجلس و بورلی هیز قدم بزنید؛ کافی است یک روز صبح سوار تاکسی شوید و به مقصد جنوب غرب تهران حرکت کنید و در شهرک های اطراف شهریار قدم بزنید؛ آن وقت می بینید چه باغ و باغ ویلاهایی  که کم از کاخ ندارند ساخته شده یا در حال ساخته شدن هستند.

آنها خانه هایی افسانه ای هستند که آدم را یاد کاخ های سلاطین می اندازند و با نگاهی به بیرون آنها می توانی حدس بزنی درون آنها چه خبر است و صاحب آن خانه چه زندگی سلطان مانندی دارد. البته قبل از تماشا به خودتان قول بدهید لذت ببرید و آه نکشید و افسوس نخورید؛ 

خانه های زیادی با قیمت های نجومی در تهران وجود دارد اما ما برای این که حجت را تمام کنیم سراغ معرفی گران ترین خانه رفته ایم که حتی وصفش هوش از سر می رباید، چه رسد به تماشایش، و البته از قدیم گفته اند: «وصف العیش، نصف العیش».
 
خرید باغ ویلا در شهریار
تصویر باغ ویلا ۲۷ میلیاردی در شهریار

می توانم تصور کنم که چشم های تان گرد شده است و باور نمی کنید اما باور کنید، درست شنیدید؛  ۲۷ میلیارد تومان قیمت این خانه است. با شنیدن قیمت این خانه می توانیم حدس بزنیم قرار است چه قصر باشکوهی را ببینیم. شکوه آن دست کمی از کاخ پادشاهان شرق و غرب ندارد. تنها نکته اینجاست که لویی چهاردهم، پانزدهم یا شانزدهم مالک آن نیست بلکه مالک آن یک فرد در شهریار است.

یک ساختمان مدرن با استفاده از آخرین فناوری ساخت روز دنیا و تلفیقی از معماری مدرن و کلاسیک و نیز آرامش فضای سبز محوطه شما را به یک فضای زیبا و کلاسیک داخلی دعوت می کند که از ورودی و لابی اش می توانید واژه لوکس را مزه مزه کنید؛ شما لوکس ترین و زیباترین معماری همگون را همراه با بهترین کیفیت مصالح در عمارت مشاهده می کنید.
 
 
باغ در شهریار
 
. این قصر، استخر روی بام، استخر داخل حیاط، سونا، جکوزی، دستگیره ها و شیرآلات بهترین هستند ، سیستم سرمایشی و گرمایشی از کف، مبدل برق از انرژی خورشیدی، آشپزخانه مبله، سیستم ضد حریق، سیستم صوتی، زمین ورزشی و باغچه دارد.

این خانه زنده است، به این معنی که با تغییر روز و شب و فصل تغییراتی در شکل و نمای ظاهری آن به وجود می آید و تلفیقی از برندهای سلطنتی روز دنیا را در معماری اش دارد. لابی و خدمه آن شما را به دنیای دیگری می برد و وقتی چنین منظره ای را تماشا می کنید، انگار به مسافرت خارجه رفته اید و در لابی هتلی گران قیمت قدم می زنید، یا اصلا اگر تخیل تان قوی باشد، حس می کنید قرن هجدهم یا نوزدهم است و به قصر یکی از لردها یا پرنس های معروف انگلستان یا فرانسه دعوت شده اید.

این بنای لوکس و زیبا که آن را یکی از معروف ترین مهندسان معماری طراحی کرده است، اتاق های متعددی دارد. در هر اتاق اشیای گران قیمتی از جمله مجسمه های عتیقه از جنس طلا و نقره و تابلوهای نقاشی اصل به چشم می خورد؛ آن قدر که احساس می کنید به یک عتیقه فروشی یا موزه وارد شده اید.


پتینه کاری های زیبا در بخش های مختلف ساختمان نشان دهنده سبک کلاسیک آن است. هر اتاق سرویس بهداشتی و حمام مستقل و جکوزی دارد. آشپزخانه با دکوراسیون سلطنتی و تماما از جنس چوب اعلاست.
 
کف پوش این خانه سرامیک های ایتالیایی مرغوب است که مخصوص ساخت این عمارت از ایتالیا خریداری و وارد شده اند. سالن بدن سازی و زمین تنس و گلف از ویژگی های دیگر این خانه است؛ اتاق رختشوی خانه مجزا دارد و رودخانه مصنوعی از میان حیاط باغ مانندش می گذرد. اگر روزی صاحب این عمارت آن را به تماشای عموم بگذارد، قطعا بازدیدکنندگان بی شماری با تحسین بسیار از آن دیدن خواهند کرد و از دکوراسیون آن مبهوت خواهند ماند.
 
 


مبلمان این خانه را یک شرکت معتبر فرانسوی طراحی کرده و ساخته است. چند میلیارد تومان هزینه خرید مبلمانش و ورود آن به ایران شده است که با طراحی خانه هارمونی داشته باشد و هماهنگی دلچسبی را ایجاد کند.

زندگی در بهشت چندان هم دور از دسترس نیست. زندگی در چنین عمارتی قطعا کم از بهشت ندارد. البته استفاده از این امکانات زیبا و فضای رویایی اش بیش از هر چیز مستلزم آرامش درون است و قطعا زندگی در چنین عمارتی، توأم با آرامش و آسودگی روح و روان، غایت زندگی در بهشت برین خواهد بود. در ادامه به صورت اجمالی چند خانه گران قیمت و مالکان آنها را معرفی می کنیم.
 
در طریق این لینک  این عمارت باغ ویلا رویایی را ببینید